ZG0500147CF200 Pneumatics VDMA CYLINDER, TIE ROD CONSTRUCTION, SINGLE ROD W/ MAGNET, 50 MM BORE, 147 MM STROKE, 20 MM ROD, M16 X 1.5 MALE THREADS, 1/4 G PORT, CUSHION POSITION
Part Nnumber
ZG0500147CF200
Description
VDMA CYLINDER, TIE ROD CONSTRUCTION, SINGLE ROD W/ MAGNET, 50 MM BORE, 147 MM STROKE, 20 MM ROD, M16 X 1.5 MALE THREADS, 1/4 G PORT, CUSHION POSITION
Producer
Pneumatics
Basic price
Following Parts
Random Products
(keyword ZG0500147CF200 Pneumatics VDMA CYLINDER, TIE ROD CONSTRUCTION, SINGLE ROD W/ MAGNET, 50 MM BORE, 147 MM STROKE, 20 MM ROD, M16 X 1.5 MALE THREADS, 1/4 G PORT, CUSHION POSITION)